Kategória Výrobcovia
Anketa
PollPáči sa Vám Tiché PC facebook stránka?
Sme tam, kde vy!
Naši partneri
Diamandy.sk
Pretaktovanie.sk
Zlatník.sk
Cyclonedesign

EK Water Blocks EK-FC1080 GTX Ti - Acetal+Nickel

kliknutím na obrázok zväčšite

Záruka:

24 mesiacov

Dostupnosť:

do týždňa

Obj. kód:

247327

Produktové číslo

3831109831922

Cena:

126,00 € s DPH
105,00 € bez DPH

Recyklačný a autorsky poplatok:

0,00 € s DPH / 0,00 € bez DPH

Výrobca:

 EK Water Blocks
Pridať Ks do

Vysoko výkonný full cover vodný blok pre grafické karty Nvidia GeForce GTX 1080 Ti podľa referenčného PCB dizajnu. Rovnako ako posledné high-end CPU bloky EKWB má integrovanú trysku. Blok má výstupy na fitinky z oboch strán, je teda SLI pripravený, pričom okolo terminálu s výstupmi je nainštalovaný plastový kryt, ktorý terminál obopína. Z profilu je potom na plastovej časti nápis modelového radu grafickej karty. Plastová časť je odinštalovateľná. Samozrejme sú v balení dve 1/4 "záslepky pre prípad, že SLI nebudete využívať a pribalený je aj jedno-slotový I/O bracket / záslepka.

  • Materiál: poniklovaná meď, acetal
  • Výstupy: 4 x 1/4 ", záslepky pre nevyužité závity sú v balení, fitinky NIE SÚ v balení
  • Váha: cca 840 g
  • Kompatibilita: Nvidia GeForce GTX 1080 Ti podľa referenčného PCB dizajnu
  • V balení: blok, skrutky pre uchytenie, záslepky pre dva nevyužité 1/4 "závity, teplovodivé podložky na RAM a mosfety, teplovodivá pasta na jadro VGA, obrázkový návod

Napriek maximálnemu úsiliu zabezpečiť čo najpresnejší popis produktu a jeho technických parametrov nemôžeme zaručiť, že uvedené údaje zodpovedajú skutočnosti. Väčšina výrobcov si vyhradzuje právo na zmeny niektorých parametrov či vlastností bez predchádzajúceho upozornenia. V prípade, že sa potrebujete ubezpečiť alebo máte pochybnosti o určitých vlastnostiach produktu , kontaktujte nás prosím, alebo využite komentár k produktu. Neskoršia reklamácia z dôvodu vlastností produktu spôsobuje zbytočné komplikácie pre obe strany.


Košík
0,- € Objednať
Garancia kvality
TOP produkty
Reklama