Kategória Výrobcovia
Anketa
PollPáči sa Vám Tiché PC facebook stránka?
Sme tam, kde vy!
Naši partneri
Diamandy.sk
Pretaktovanie.sk
Zlatník.sk
Cyclonedesign


NEPONÚKAME LEN RIEŠENIA.

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ, FUNDOVANÉ PORADENSTVO, MIMORIADNY SERVIS.


Naša spoločnosť a internetový obchod TichéPC.sk pôsobia na trhu od roku 2004. Od začiatku je našou snahou zabezpečiť pre zákazníka komfortné služby, postavené na odborných znalostiach a spoľahlivom servise.


Sme špecialistom na extra tiché PC zostavy, vzdušné aj vodné chladenie. Zostavy sú skladané a optimalizované na základe porozumenia potrieb zákazníka. Cieľom je zostava, ktorá bude v bežnej prevádzke aj v plnej  záťaži nepočuteľná, bez ohľadu nato, o aký výkonný PC systém sa bude jednať. Vieme použiť všetky formy chladenia, od chladenia vzduchom, cez vodné chladenie až po extrémne chladenia a ich kombinácie.

 

Ponúkame kompletný servis - prerobenie hlučných PC na tiché PC, vyčistenie PC od prachu a nečistôt , odvirovanie PC a kontrolu stavu pevných diskov.

 

Pre prívržencov PC tuningu zladíme PC zostavu tak, aby vyhovela aj najnáročnejším predstavám.

 

Pre veľkoodberateľov ponúkame možnosť webových služieb (db prepoj) nášho sortimentu a tiež možnosť opýťať sa na dodanie produktov, ktoré nie je možné nájsť v ponuke (platí aj pre koncových zákazníkov).

 

TichéPC je výhradným dovozcom značky NOCTUA, COOLINK, SUPERFLOWER, COOLTEK a EK Water blocks pre slovenský trh, subdistribútorom značiek v oblasti špičkového, vodného chladenia PC komponentov a v oblasti PC Hardware, sme oficiálnym distribútorom značiek:


NOCTUA - výrobca veľmi výkonných chladičov a pasívov CPU, pasívov čipsetov a hig-end prídavných ventilátorov so 72 mesačnou zárukou. V našej ponuke nájdete kompletný sortiment tejto spoločnosti, všetky produkty NOCTUA držíme vo vysokom počte skladom.

 

COOLINK - výrobca výkonných a zároveň tichých prídavných ventilátorov rady SWIF a príslušenstva na tichú prevádzku a dovibrovanie PC komponentov.

 

SUPER FLOWER - výrobca špičkových, napájacích zdrojov, skriniek, ventilátorov a príslušenstva.

 

COOLTEK - výrobca kvalitných PC skriniek, venntilátorov, chladičov a príslušenstva.

 

EK WATER BLOCKS - výrobca vodných blokov a príslušenstva.

 

VITAJTE V NAŠOM INTERNETOVOM OBCHODE! / VITAJTE VO SVETE TICHÝCH PC!


Košík
0,- € Objednať
Garancia kvality
TOP produkty
Reklama