Kategória Výrobcovia
Anketa
PollPáči sa Vám Tiché PC facebook stránka?
Sme tam, kde vy!
Naši partneri
Diamandy.sk
Pretaktovanie.sk
Zlatník.sk
Cyclonedesign

Registrácia zákazníka

políčka označené * sú povinné

Osobné údaje

Meno *
Priezvisko *
E-mail *

Spoločnosť [len pre firemných zákazníkov]

Názov spoločnosti
IČO
DIČ
IČDPH:

Adresa

Ulica *
Mesto *
PSČ *
Krajina *

Kontakt

Tel. - mobil *
Tel. - pevná linka
ICQ

Login

  
Heslo *
Overenie hesla: *

Novinky vám budú zasielané približne raz za mesiac. Nemusíte sa obávať, že vás budeme zasypávať hromadou nevyžiadanej pošty.
*

Podla zákona o elektronických komunikáciách Vám môžeme zaslať informácie o našich produktoch až po získaní Vášho súhlasu.


Naša firma sa zaoberá predajom HW komponentov a príslušenstva pre chladenie PC. Zaškrtnutím políčka Prajem si odoberať novinky a správy na svoj e-mail Týmto oprávňujete firmu Tiché PC s.r.o., IČO: 45464022 k priamemu informovaniu Vás o jej službách.


Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať odškrtnutím políčka v nastaveniach Vášho užívateľského konta. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.


Informácie pre dílerov:

Pre dílerov je nutné okrem vyplnenia registračného formulára zaslať mailom, alebo faxom na naše faxové číslo +421 55 7997 789, alebo e-mail tichepc@tichepc.sk kópiu živnostenského listu. V predmete činnosti je nutné mať malo, alebo veľkoobchodný predaj PC / PC komponentov.


Po splnení týchto podmienok vám v systéme priradíme dílerskú skupinu a potom sa môžete prihlásiť registračným emailom a heslom, ktoré ste si pri registrácii zvolili. Do doby, kým kópiu živnostenského listu nedostaneme, budú mať díleri po prihlásení ceny ako koncoví zákazníci.

Košík
0,- € Objednať
Garancia kvality
TOP produkty
Reklama