Switche administrovateľné

Zobraziť kategórie

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca


Od: 0 € Do: 7000 €

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

1m

21,64 € s DPH
18,03 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

22,13 € s DPH
18,44 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

2m

26,27 € s DPH
21,89 € bez DPH
na objednávku

D-Link 5-Port 10/100/1000 EasySmart Switch

26,64 € s DPH
22,20 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single

-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

27,64 € s DPH
23,03 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

3m

30,13 € s DPH
25,11 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In,

3xPoE-Out Passthrough Switch

42,04 € s DPH
35,03 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

45,32 € s DPH
37,77 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Smart Switch 8x10/100

/1000,VLAN, STP, IGMP, SNMP...

53,22 € s DPH
44,35 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Switch with 1 PD

port, no power adapter

57,82 € s DPH
48,18 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Edimax Long Range 5-Port Gigabit Web Managed

Switch with 4 PoE+ Ports (PB 72W)

69,24 € s DPH
57,70 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Netis Switch Rack 19'' 8x 1GB + 2x combo 1GB/SFP,

SNMP, ST3310GF

70,02 € s DPH
58,35 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-RJ45-10G 10 GbE RJ45/SFP Copper

Transceiver Module - single pack

72,55 € s DPH
60,46 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti ES-5XP EdgeSwitch XP 5x Gigabit RJ45 with

24V Passive PoE

88,78 € s DPH
73,98 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link T2500G-10TS 10port JetStream L2 Managed

Switch, 8x 10/100/1000 + 2x SFP

89,36 € s DPH
74,47 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad